Kwatery prywatne i apartamenty Krk

Kwatery i apartamenty na wyspie Krk

Wyspa Krk jest jednym z najbardziej popularnych celów turystycznych, które są wysyłane do Chorwacji. Oferuje w zasadzie wszystko, co można chcieć od malowniczej przyrody, gdzie łączy się dzikości wapiennych skał i niekończące się plaże pokryte lasy sosnowe. Wyspa ma bardzo ważne miejsce w Chorwackiej historii i oferuje szeroki wachlarz zabytków i przypomnień na jego chwalebnej przeszłości. Krk jest bardzo zróżnicowany i oferuje niezliczone możliwości dla badań tysiące zakątki lub setek pięknych plaż...

Wyspa Krk - Baska

Kwatery i apartamenty Baska Krk

Ośrodek Baska jest uważany za jeden z najpiękniejszych ośrodków turystycznych nie tylko na wyspie Krk, ale i w całej Chorwacji. To drugie co do wielkości miasto na wyspie, które z lądem jest związane Krčskim mostem w miejscowości Kraljevica. Miasteczko Baska leży na południowo-wschodniej stronie wyspy Krk, w odległości 19 km od miasta Krk. Turystów przyciąga tu przede wszystkim bardzo długa piaszczysta plaża, a także 4 i więcej km promenada wzdłuż morza, nadaje się do spacerów, jazdy na rowerze, bieganie, rolki, itp.

Wyspa Krk - Malinska

Kwatery i apartamenty Malinska Krk

Krk jest największą wyspą w Chorwacji, połączona ogromnym mostem z lądem, ma nawet własne lotnisko. Dla swojego turystycznego wartości, nazywa się złotą wyspą i naturalne piękno wyspa zielona. Krk jest najczęściej odwiedzaną wyspą z wielu znanych i malowniczych miejsc do kąpieli. Na wyspie Krk, w zachodniej części wyspy znajduje się malownicze miasteczko Malinska i inne miasta (Porat, Vantačiči, Kijac).

Wyspa Krk, miasto Krk

Zakwaterowanie na wyspie Krk

Miasto Krk położony jest na wybrzeżu zatoki Krk na wyspie Krk, która jest połączona z lądem mostem. Brzegi skaliste, żwirowe, kamieniste lub betonowa płyta. Miasto słynie z średniowiecznym centrum i labirynt wąskich devious uliczkami.

Noclegi na wyspie Krk, Chorwacja

Tanie noclegi Krk - apartamenty i kwatery blisko morza, bogaty wybór ofert.